خانه سیاسی سوریه جنگنده اف ۱۶ رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

سوریه جنگنده اف ۱۶ رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

2 دقیقه خوانده شده
0
0
61

پدافند هوايي ارتش سوريه بامداد امروز شنبه يک فروند جنگنده اف ۱۶ ارتش رژيم صهيونيستي را در ارتفاعات جولان سرنگون کرده است اين در حالي است که سخنگوي ارتش رژيم صهيونيستي بدون اشاره به اقدام پدافند هوايي سوريه از سقوط اين هواپيما در نزديکي «الجليل» در جولان خبر داده است.

خبرگزاري سوريه به نقل از يک منبع نظامي خبر داد دشمن اسرائيلي بامداد امروز اقدام به تجاوز به يکي از مقرهاي نظامي در منطقه مياني سوريه کرد و پدافند هوايي سوريه با آن مقابله و بيش از يک پرنده را ساقط کرد.

روسيا اليوم هم با تاييد اين خبر اعلام کرد که دو خلبان اين جنگنده نجات يافتند.

سخنگوي ارتش رژيم صهيونيستي هم گفت: اين جنگنده در خاک اسرائيل سقوط کرد و ما نمي‌دانيم اين جنگنده توسط سامانه‌هاي ضد هوايي سوريه ساقط شده باشد.

همچنين شبکه تلويزيوني الميادين در خبري ديگر اعلام کرد: رسانه هاي اسرائيلي از سرنگون شدن يک فروند بالگرد ارتش اين رژيم بر فراز شبعا خبر دادند.

آفيخاي ادرعي، سخنگوي ارتش رژيم صهيونيستي مدعي شده است که هلي‌کوپتر آپاچي اسرائيلي يک پهپاد ايراني را که از خاک سوريه بلند شده بود، رهگيري کرده است.وي ادعا کرد: ما پرواز اين پهپاد را از فرودگاه تيفور در منطقه پالميرا (تدمر) در سوريه به سمت اسرائيل رصد کرديم و اين پهپاد توسط هلي‌کوپتر آپاچي ساقط شد و در داخل اسرائيل سقوط کرده و اکنون نزد ماست.بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده صابر
بارگذاری بیشتر در سیاسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

تحریم ایران برای راضی کردن ترامپ؛کمیته نظارت بر برجام چه خواهد کرد؟

از زمان تصويب برجام تاکنون موارد متعددي از تحريم‌هاي جديد، تمديد تحريم‌ها و تمديد وضعيت اض…