خانه مدیریت زمان داشتن زندگی سالم و شاد فرم برنامه غذایی خانوادگی + دانلود فرم

فرم برنامه غذایی خانوادگی + دانلود فرم

2 دقیقه خوانده شده
0
6
20,377

یکی از دغدغه ها و دعواهای رایج خانواده ها این است که صبحانه چی درست کنیم، شام چی بخوریم، برای شام چه کار کنیم. و درست زمانی که تصمیم می گیرید غذایی خاص برای یک وعده آماده کنید تازه نوبت آن می رسد که ببینید آیا مواد اولیه لازم برای آماده کردن آن غذا را دارید یا خیر. و معمولا پس از بررسی متوجه می شوید یکی دو قلم از لوازم و مواد مورد نیاز را ندارید و باید سری به بازار برای خرید بزنید. وبه این ترتیب بخشی از زمان خود را برای خرید روزانه مواد غذایی از دست می دهید. همین که این وعده را به سلامتی پشت سر گذاشتید نوبت به وعده غذایی دیگر می رسد و باز روز از نو و روزی از نو.

اما با یک اقدام ساده می توانید ضمن وارد کردن انواع مواد مغذی، ویتامین ها و پروتئین ها در برنامه غذایی خانواده، بخش اعظمی از وقت تلف شده خودتان را برای انجام کارهای ضروری تر ذخیره نمایید.

نکته قابل توجه در این فرم این است که بدانید: “خانه هتل نیست”

تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا اهل خانه یاد بگیرند خانه هتل نیست و هر کسی باید وظیفه ای در قبال اعضای خانواده داشته باشد. بسته به سن، جنسیت و موقعیت اعضای خانواده، بخشی از کار را به ایشان محول کنید. در این صورت هم از بار کاری مادر خانه کاسته می شود و هم اعضای خانواده هنر زندگی کردن و سهیم شدن در زندگی را یاد خواهند گرفت. ضمن این که اکثر کارهای درج شده در این فرم برای فعال نمودن نیمکره راست مغز بسیار مفید خواهد بود.مطالب بیشتر از این نویسنده مهدی
بارگذاری بیشتر در داشتن زندگی سالم و شاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

The Importance of the Refinement and Purification of the Soul

Those who have constructed [their own] religions, causing the straying and deviation of ma…