خانه سیاسی کنایه رهبر انقلاب به یانکی ها:هر وقت بخواهیم در آمریکا حضور پیدا کنیم با شما مذاکره می کنیم

کنایه رهبر انقلاب به یانکی ها:هر وقت بخواهیم در آمریکا حضور پیدا کنیم با شما مذاکره می کنیم

2 دقیقه خوانده شده
0
0
45

رهبر انقلاب فرمودند: در حالي‌که امريکا در همه‌جا حضوري مفسدانه و فتنه‌گرانه دارد، مرتباً درباره حضور ايران در منطقه، شبهه‌آفريني مي‌کنند. آيا ما براي حضور در منطقه بايد از امريکا اجازه بگيريم؟ ما براي حضور در منطقه بايد با دولت‌هاي منطقه مذاکره و گفت‌وگو کنيم يا با شما؟ هر گاه خواستيم در امريکا حضور پيدا کنيم با شما گفت‌وگو مي‌کنيم!

رهبر انقلاب در بخشي از بيانات خود در جمع مداحان چهل سال توطئه مستمر و بي‌نظير دشمنان عليه ملت ايران و در عين حال بالندگي و پيشرفت روزافزون شجره طيبه انقلاب را مايه افتخار و نشانه لطف الهي خواندند و گفتند: دشمنان ايران از چند ماه قبل در اتاق‌هاي فکر دور هم نشستند و براي سه ماه آخر سال طراحي کردند که به خيال خود کار جمهوري اسلامي را در اسفند ماه تمام کنند.
رهبر انقلاب اسلامي افزودند: در دي ماه و بهمن ماه ديديد که مردم چگونه جواب آنها را دادند و ملت ايران همواره آماده است که هر متجاوز و متَعرّضي را به جاي خود بنشاند.
حضرت آيت الله خامنه‌اي گفتند: در حالي‌که امريکا در همه‌جا حضوري مفسدانه و فتنه‌گرانه دارد، مرتباً درباره حضور ايران در منطقه، شبهه‌آفريني مي‌کنند. آيا ما براي حضور در منطقه بايد از امريکا اجازه بگيريم؟
رهبر انقلاب اسلامي افزودند: ما براي حضور در منطقه بايد با دولت‌هاي منطقه مذاکره و گفت‌وگو کنيم يا با شما؟ هر گاه خواستيم در امريکا حضور پيدا کنيم با شما گفت‌وگو مي‌کنيم!
ايشان در پاسخ به مقام‌هاي اروپايي مبني بر تمايل به مذاکره با ايران درباره حضور آن در منطقه، مجدداً همين نکته را مورد تأکيد قرار دادند و گفتند: اين مسئله به شما چه مربوط است؟ اين منطقه، منطقه ماست يا شما؟ شما در منطقه ما چه مي‌کنيد؟ ما با ملت‌هاي منطقه قرار مي‌گذاريم و قرار هم گذاشته‌ايم و پيش رفته‌ايم و پيش‌تر هم خواهيم رفت. اين مسائل سياسي را بايد مردم بدانند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده صابر
بارگذاری بیشتر در سیاسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

تحریم ایران برای راضی کردن ترامپ؛کمیته نظارت بر برجام چه خواهد کرد؟

از زمان تصويب برجام تاکنون موارد متعددي از تحريم‌هاي جديد، تمديد تحريم‌ها و تمديد وضعيت اض…