خانه سبک زندگی آخر و عاقبت سلبریتی های دو گانه تلویزیون

آخر و عاقبت سلبریتی های دو گانه تلویزیون

2 دقیقه خوانده شده
0
0
251

هنوز ماجرای اظهار نظرهای جالب آقازاده محمدرضا عارف از یاد نرفته که انتشار تصاویر بدون حجاب آزاده نامداری از سوئیس موجی جدید در فضای مجازی راه می‌اندازد. در این که ورود به زندگی شخصی یک نفر و اشاعه یک گناه، گناهی فراتر از آن بوده و حق الناسی بزرگ برای عکاس و آخرین فردی که همچنان این تصاویر را دست به دست می گرداند خواهد بود اما سلبریتی شدن و تلاش برای در چشم بودن و دیده شدن، کاری است که نامداری سال‌هاست انجام داده و تصاویر سوئیس نشان می‌دهد که با وجود استفاده از مواهب چادری بودن، او اعتقاد قلبی به این پوشش ندارد.
البته که حجاب به معنای محدود بودن نیست، اما در دین ما حجاب واقعی الزاماتی دارد که تنها در پوشاندن موها و بدن خلاصه نمی‌شود. تعبیر صدا و سیمایی از حجاب، ساده‌ترین و دم دستی‌ترین تعریف از آن است. نتیجه این که آنانی که ظاهرا حجاب دارند، رفتار و سلوکی شبیه افراد متدین و محجبه ندارند. حتی در ظاهر هم نمی‌توانند مشی مذهبی داشته باشند.
در کنار تعداد بیشماری از افراد مقید و متدین در صدا و سیما و غیر آن و در عرصه های مختلف جامعه، مشاهده صورت‌های آرایش کرده، استفاده از روسری‌ها و مانتوهای رنگی و نمایش کیف‌های دستی مارک‌دار و اشتیاق برای بودن در کنار ستاره‌های سینما و ورزش و سبک زندگی آنها توسط برخی مجریان تلویزیون، با حجابی که انتخاب کرده‌اند همخوانی ندارد.
هر چند همان طور که از زمان حضور چادری نامداری در جلو دوربین، یک نفر هم به چادر علاقمند نشده که با مشاهده این تصاویر، تصویرش از حجاب و چادر خدشه دار شود، اما قطعا جامعه دینی در تمام لایه های مدیریتی خود به کسانی نیاز دارد که به ارزش هایی که می نمایانند واقعا پایبند باشند. چه در سیما و ظاهر و چه در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی و فرهنگی.

 

 • چگونه با عفت شویم!

  عفت، یک ارزش اختیارى است و نمودهاى گوناگونى دارد؛ از جمله: عفت در نگاه، عفت در گفتار، عفت …
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • باید حق اعتراض مدنی به رسمیت شناخته شود

  در اصل 27 قانون اساسی به صراحت پیش‌بینی شده است که تشکیل اجتماعات بدون حمل سلاح به شرط آن‌…
 • to do lists

  Get a clear overview of everything on your plate and never lose track of an important task…
 • دليل عشق و محبّت‏

  دليل خوف، فرار از شياطين جنى و انسى و گناهان و دليل اميد، طلب اتّصال با اوليا و عاشقان خدا…
مطالب بیشتر از این نویسنده عبدالله
بارگذاری بیشتر در سبک زندگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

باید حق اعتراض مدنی به رسمیت شناخته شود

در اصل 27 قانون اساسی به صراحت پیش‌بینی شده است که تشکیل اجتماعات بدون حمل سلاح به شرط آن‌…