خانه مدیریت زمان راهکارهای خرید زمان انجام همزمان چند کار، راهکاری برای خرید زمان بیشتر

انجام همزمان چند کار، راهکاری برای خرید زمان بیشتر

2 دقیقه خوانده شده
0
0
469

اگر احساس می کنید می توانید چند کار را هم زمان انجام دهید، این کار را بکنید؛ ولی تعداد این کارها را به دو کار محدود کنید. این کار را باید بسیار محتاطانه انجام داد؛ زیرا چنانچه تعادل را رعایت نکنید، ممکن است با سر به زمین بخورید. در این زمینه برقراری تعادل بین کارها اهمیت بسیار دارد و می تواند حسابی شما را مشغول کند.
در دنیای بی قرار امروز، جایی که مملو است از هیجان و اضطراب، وقت برای ورزش کردن بسیار کم است و از آنجا که ما تا به این حد از نظر زمان در مضیقه هستیم، وقت آزاد برای ورزش کردن، بی معنی به نظر می رسد. ایده خوبی است که سعی کنیم در دفتر کارمان کمی نرمش کنیم. در حال گفتگوهای متعدد تلفنی هستیم می توانیم برخیزیم و در حین صحبت کردن با تلفن، راه برویم یا بشین و پاشو کنیم.اگر مجبور هستید بنشینید، پاهایتان را کش بدهید و سعی کنید انگشتان پا را حرکت دهید. یا می توانید هنگام ورزش اخبار یا فایل ها و کتاب های صوتی گوش کنید.
کار مهم دیگری که می توانید در این زمینه انجام دهید این است که برنامه ریزی کنید و با فرزندان خود ورزش کنید. با این کار هم فعالیت بدنی کرده اید و هم از مزایای بودن با در کنار فرزندانتان استفاده کرده اید.
اساس این بخش این است که اگر می خواهید دو کار را با هم انجام دهید، مطمئن شوید که یکی از آن دو به تمرکز خاصی نیاز ندارد. در غیر این صورت اتفاقی که امکان دارد با تقسیم کردن تمرکزتان بین دو عمل رخ دهد این است که دو تا کیک نیم پز حاصل شود. یعنی هیچ کدام از دو عمل یاد شده به هیچ عنوان کامل نشوند.

 

 

 

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده عبدالله
بارگذاری بیشتر در راهکارهای خرید زمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

۸ ways Discomfort is Good for Creativity

۸ ways Discomfort is Good for Creativity Discomfort. What does it mean? What is its purpos…