خانه آموزشی امتحانات روحیه من رو ضعیف کرده

امتحانات روحیه من رو ضعیف کرده

2 دقیقه خوانده شده
0
0
238

تازگیا ساعتم بهم ریخته ونمی تونم برنامه ریزی درستی داشته باشم و روزه هم هستم مثل یکی از ساعت هام مال زمان خوابم هست که هرروز متغییر می خواستم بپرسم چطوری میتونم دوباره به وضعیت اولم برگردم درضمن امتحانات کمی روحیه من روضعیف کرده???
در مورد این سوال قبلا هم گفتم که نیاز نیست شما از ساعت خوابتان کم کنید. متوسط روزی ۸ ساعت از ۲۴ ساعتتان را روی خوابتان وقت بگذارید. اگر بیشتر از این نیاز داشتید و حس کردید اگر ۲ ساعت بیشتر بخوابید روی ساعت های بعدی تان اثر مثبت خواهد گذاشت دو ساعت دیگر هم بخوابید. این ۸ ساعت هر ساعتی از ۲۴ ساعت بود اشکالی ندارد هر چند اگر شب اتفاق بیفتد بهترین تاثیر را خواهد داشت.
تضعیف یا تقویت روحیه هم عمدتا مساله روانی است و همان طور که ممکن است اتفاقاتی تاثیر روانی منفی بر ما بگذارد بر عکس آن هم ممکن است. اتفاقا امتحانات باید روحیه شما را قوی کند. با پاس کردن هر ۲ واحد شما به اخذ مدرکتان نزدیک می شوید. موفق تر می شوید. و به موفقیت نهایی و رسیدن به هدف های کلان خودتان نزدیک می شوید.
و نهایتا این که باز هم برگردید به بهترین ساعت های باقی مانده تان و آنها را اولویت بندی کنید. وفاداری به ساعت مطالعه تان اگر به میزان ۶ ساعت بود شما قبولید، به اندازه ای که به ۱۲ ساعت نزدیک بشید و البته با حفظ کیفیت، به همان مقدار نمره تان بالا می رود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده عبدالله
بارگذاری بیشتر در آموزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

دليل عشق و محبّت‏

دليل خوف، فرار از شياطين جنى و انسى و گناهان و دليل اميد، طلب اتّصال با اوليا و عاشقان خدا…